Ποιοι περάσαν στις πανελλαδικές από τα Δωδεκάνησα - Όλα τα ονόματα και οι σχολές

Καλά φαίνεται οτι πήγαν οι υποψήφιοι απο τα Δωδεκάνησα αφού απο τους 1250 που έδωσαν πέρασε το 80%, κυρίως στις σχολες που είχε επιλέξει επειδή έπεσαν οι βάσεις. Ολα τα ονόματα των επιτυχόντων ανά σχολή: Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

12027412 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΧΡΥΣΟΒΑ ΗΛΙΑΣ ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

12027141 ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029566 ΒΟΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029567 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

11078016 ΓΕΡΟΝΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029543 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13029490 ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029491 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

10027388 ΖΑΒΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

13029571 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

13029572 ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

13029603 ΖΕΕΒΟΣΤΕΡ ΡΟΞΑΝ ΚΑΡΜΕΛΑ ΡΑΛΦ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029573 ΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13029492 ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029574 ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

13029493 ΙΣΚΑ ΒΑΛΣΑΜΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

12027077 ΚΑΒΟΥΡΑ ΕΥΦΗΜΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029576 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΥΣΙΕΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΑΝΤΕΛ ΑΝΤΡΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029495 ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΗΡΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029496 ΚΑΜΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

13029577 ΚΑΝΤΑΡΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029497 ΚΑΝΤΑΡΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ

13029544 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029545 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

13029499 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029578 ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029500 ΚΑΡΥΤΣΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΙΑ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029501 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

13029546 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΣΟΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029580 ΚΕΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029504 ΚΟΡΑΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΝΑΡΓΥΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029505 ΚΟΤΤΟΡΟΥ ΓΙΑΡΜΑ ΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029506 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ

13029581 ΚΟΥΛΤΙΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029547 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029508 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΙΔΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

13029582 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029509 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΕΛΓΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12027121 ΛΑΧΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

13029584 ΜΑΓΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029512 ΜΑΚΡΗ ΤΟΜΙ ΕΝΤΜΟΝΤ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

13029514 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13029585 ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029586 ΜΑΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ

13029515 ΜΑΝΙΚΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

12027470 ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΥ ΑΡΕΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029517 ΜΗΤΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029521 ΜΠΕΡΕΔΗΜΑ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029548 ΜΠΟΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029549 ΜΥΡΙΑΛΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029589 ΝΕΤΣΟ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΦΩΤΟ ΕΒΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029590 ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029591 ΝΙΚΗΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029523 ΝΤΕΝΤΕ ΟΡΤΕΝΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029592 ΞΑΝΘΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029524 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029550 ΠΑΛΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029551 ΠΑΝΤΕΛΛΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029593 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029594 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029552 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΡΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029553 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029526 ΠΕΖΟΥΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029596 ΠΕΤΣΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 13029527 ΠΙΠΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13029528 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΙΤΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029529 ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029597 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΖΟΖΕΦΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029599 ΡΗΓΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029532 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

13029600 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029601 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

12027181 ΣΑΒΒΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029602 ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029555 ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029604 ΣΙΣΑΜΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΙΛΟΒΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13029605 ΣΚΛΗΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029556 ΣΠΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

13029608 ΣΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13029533 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΞΟΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029609 ΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029557 ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΥ ΑΝΘΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

13029610 ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΕΡ ΙΡΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

13029558 ΣΥΛΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029611 ΤΑΜΒΑΚΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029612 ΤΕΛΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

13029559 ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΟΤ ΑΡΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029560 ΤΗΛΙΑΚΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

13029613 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

12027102 ΤΡΟΚΑ ΕΝΤΖΙ ΓΚΕΖΙΜ ΡΕΣΜΙΓΙΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029614 ΤΣΙΑΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029561 ΤΣΙΓΚΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13029534 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029562 ΦΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029617 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

13029537 ΧΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΟΠΗΓΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029538 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

13029563 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029540 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029564 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΟΥΛΙΤΣΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029565 ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΕΡΓΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ

13029620 ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΛΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

13029621 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029662 ΑΛΑΦΑΚΗ ΚΟΜΙΣΣΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΠΑΚΟΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029663 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

13029664 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029680 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13029681 ΑΡΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

13029623 ΑΣΒΕΣΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029625 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

13029665 ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

12027263 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029666 ΓΟΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

10079854 ΔΑΣΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ

13029628 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

13029629 ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029684 ΖΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

13029633 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029668 ΙΛΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029685 ΙΜΠΙΣ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΝΑ ΙΣΜΑΗΛ ΜΟΥΚΑΝΤΕΡ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

10027503 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΙΡΟΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

13029634 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029687 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΙΩΤΙΣΣΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

12027211 ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13029689 ΚΑΡΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029690 ΚΑΤΣΙΜΠΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029691 ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ ΕΡΙΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13029693 ΚΙΟΤΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029638 ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΩΡΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

13029694 ΚΟΤΣΑ ΜΕΛΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

13029639 ΚΟΥΡΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

12027281 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

13029641 ΚΟΥΦΑΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΡΦΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029695 ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029669 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΖΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029696 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

13029697 ΛΙΑΝΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13029698 ΛΙΑΝΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ

13029700 ΛΟΥΚΑΣ ΙΣΑΑΚ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029701 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029670 ΜΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΑΒΒΑΣ ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 13029702 ΜΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029704 ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029705 ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029642 ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΡΤΕΜΗ ΜΗΝΑΣ ΜΑΡΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

13029706 ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΡ ΚΛΑΡΙΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12027230 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΝΑ ΜΠΡΙΝΤΖ ΡΙΤΣΑΡΝΤ Τ ΑΝΝ ΜΑΡΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

13029707 ΜΠΟΜΠΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

13029708 ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

12027253 ΟΡΦΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13029711 ΠΑΝΑΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029712 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029713 ΠΑΠΑΙΓΝΑΤΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029647 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΟΖΕΤΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029648 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029649 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029671 ΠΕΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

13029651 ΠΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029715 ΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

13029716 ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

13029673 ΣΚΟΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029653 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029674 ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

13029718 ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

13029655 ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029678 ΦΕΡΧΑΤΙ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΣΑΤ ΜΠΕΝΤΡΙΓΙΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029719 ΦΟΥΡΤΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13029721 ΦΩΤΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029659 ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΡΜΟΘΕΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029679 ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

12027305 ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

13029743 ΚΟΥΡΤΗ ΕΝΤΖΙ ΦΑΤΟΣ ΝΤΟΝΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029738 ΛΑΖΕΛΛΑΡΙ ΦΑΤΙΟΝΑ ΧΙΚΜΕΤ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

07026200 ΜΑΝΩΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029751 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029736 ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΛΟΡΕ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΡΕΤΑ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

12027322 ΜΠΑΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ

13029779 ΠΑΛΛΟΥΚΗ ΔΙΚΑΙΑ ΛΟΥΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α. ΕΚΠΑ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

13029848 ΑΛΑΓΙΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΛΙΛ ΑΤΙΛΑ ΧΑΤΙΤΖΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029782 ΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029850 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΟΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

13029783 ΒΑΡΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029828 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΤΟΡΟΣ ΕΡΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029784 ΓΙΩΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029785 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029853 ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029854 ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029855 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029856 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΑΝΘΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13029787 ΖΗΦΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029788 ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029789 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029829 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029830 ΙΑΤΡΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029831 ΚΑΚΑΚΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029832 ΚΑΛΑΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029833 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

12027451 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13029858 ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

13029791 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

13029834 ΚΑΡΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

13029859 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13029835 ΚΙΛΑΣΙΝ ΜΕΧΜΕΤ ΓΙΑΧΙΑΡ ΤΑΛΙΕ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13029862 ΚΟΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

13029794 ΚΟΛΑΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

13029864 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

13029795 ΚΟΡΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029836 ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

13029865 ΚΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

13029796 ΚΟΥΚΟΥΓΚΕΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029866 ΚΩΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029837 ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΙΣΜΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029838 ΛΟΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029867 ΛΟΟΥ ΜΑΝΩΛΗ ΑΙΜΕΛΗ ΡΟΟΥΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΝΙΣ ΜΑΡΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13029800 ΜΑΝΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029839 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

13029868 ΜΕΛΕΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029869 ΜΕΛΕΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

13029870 ΜΕΜΕΤΣΙΚ ΣΕΤΣΗΛ ΡΕΦΗΚ ΑΙΤΕΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12027420 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

13029871 ΜΟΥΝΤΙΑΝΟΥ ΑΝΤΡΙ ΒΑΣΙΛ ΤΕΤΙΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 04029216 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029873 ΜΠΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13029808 ΝΤΟΥΡΟΥΤΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029809 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029875 ΠΑΚΙΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029810 ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13029811 ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029812 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029876 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029877 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029878 ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΜΝΙΚΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029879 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029880 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029813 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΛΣΑΜΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029842 ΠΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 12027427 ΠΛΑΣΑΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13029883 ΣΑΠΟΥΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΙΔΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029884 ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029818 ΣΚΟΥΦΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 13029819 ΣΠΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029820 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029887 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΥΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13029822 ΤΟΛΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029823 ΤΣΕΛΑ ΚΡΕΙΣΙ ΣΤΑΥΡΙ ΤΕΦΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029824 ΤΣΙΓΚΡΑ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13078369 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029844 ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029889 ΧΑΤΖΗΒΑΛΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029845 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029827 ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029846 ΧΑΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΤΙΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13029848 ΑΛΑΓΙΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΛΙΛ ΑΤΙΛΑ ΧΑΤΙΤΖΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029782 ΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13029850 ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΟΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029783 ΒΑΡΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029828 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΤΟΡΟΣ ΕΡΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029784 ΓΙΩΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029785 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029853 ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029854 ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029855 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029856 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΑΝΘΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13029787 ΖΗΦΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029788 ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029789 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029829 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029830 ΙΑΤΡΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029831 ΚΑΚΑΚΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029832 ΚΑΛΑΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029833 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 12027451 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029858 ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13029791 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029834 ΚΑΡΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029859 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13029835 ΚΙΛΑΣΙΝ ΜΕΧΜΕΤ ΓΙΑΧΙΑΡ ΤΑΛΙΕ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13029862 ΚΟΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 13029794 ΚΟΛΑΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029864 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 13029795 ΚΟΡΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029836 ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13029865 ΚΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029796 ΚΟΥΚΟΥΓΚΕΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13029866 ΚΩΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029837 ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΙΣΜΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029838 ΛΟΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029867 ΛΟΟΥ ΜΑΝΩΛΗ ΑΙΜΕΛΗ ΡΟΟΥΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΝΙΣ ΜΑΡΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13029800 ΜΑΝΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029839 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13029868 ΜΕΛΕΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029869 ΜΕΛΕΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029870 ΜΕΜΕΤΣΙΚ ΣΕΤΣΗΛ ΡΕΦΗΚ ΑΙΤΕΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12027420 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029871 ΜΟΥΝΤΙΑΝΟΥ ΑΝΤΡΙ ΒΑΣΙΛ ΤΕΤΙΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 04029216 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029873 ΜΠΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13029808 ΝΤΟΥΡΟΥΤΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029809 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029875 ΠΑΚΙΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029810 ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13029811 ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029812 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029876 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029877 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029878 ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΜΝΙΚΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029879 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029880 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029813 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΛΣΑΜΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029842 ΠΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 12027427 ΠΛΑΣΑΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13029883 ΣΑΠΟΥΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΙΔΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029884 ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029818 ΣΚΟΥΦΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 13029819 ΣΠΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029820 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029887 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΥΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13029822 ΤΟΛΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029823 ΤΣΕΛΑ ΚΡΕΙΣΙ ΣΤΑΥΡΙ ΤΕΦΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029824 ΤΣΙΓΚΡΑ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13078369 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029844 ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029889 ΧΑΤΖΗΒΑΛΣΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029845 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029827 ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029846 ΧΑΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΤΙΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13029903 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029904 ΓΚΙΟΥΝΤΙΤΣΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13029890 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029908 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΡΑΝΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029909 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΡΑΝΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029910 ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029911 ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029891 ΚΟΡΚΙΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13029913 ΚΟΥΦΑΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029915 ΛΑΠΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029916 ΛΟΥΛΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΚΑΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029917 ΛΥΚΟΥΡΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13029919 ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΠΑΒΙΝΑ ΕΛΣΙΕ ΚΛΑΖΙΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029931 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΩΜΑΙΔΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ 13029920 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 13029922 ΠΑΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13029923 ΣΙΑΝΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ 13029924 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13029925 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029926 ΤΟΜΑΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029928 ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13029896 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029929 ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΙΜΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029897 ΧΑΤΖΗΦΛΕΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13029930 ΚΑΨΟΥΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029935 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13029991 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029938 ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΒΟΥΛΝΕΤ ΦΛΟΡΙΓΙΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029939 ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΚΕΛΚΙΜ ΜΙΜΟΖΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029941 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029995 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13029943 ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029997 ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13029944 ΓΙΩΡΓΑΡΕΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029946 ΓΚΑΙΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13029949 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029950 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030000 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΟΧΑΝΝΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΛΙΝΕΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΥΖΑΝΝΕ ΜΠΙΡΓΚΙΤΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13029979 ΚΑΤΑΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029957 ΚΙΑΚΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12078619 ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029958 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030003 ΚΟΣΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 04029673 ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030005 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030007 ΚΩΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 13029980 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029959 ΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΩ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029981 ΛΙΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030008 ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030009 ΛΙΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13029960 ΛΟΙΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΕΜΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 13029961 ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΥΑ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13029982 ΜΑΤΣΗ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 13029983 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030011 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 12078655 ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ρ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13029984 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13029964 ΜΠΑΤΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13029965 ΜΠΙΛΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13029986 ΠΑΝΑΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030013 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030014 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 07026467 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13029967 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 07026759 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030017 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030018 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030019 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030020 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13029972 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030021 ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030022 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 11077267 ΤΡΙΟΜΜΑΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13029974 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13029989 ΤΣΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΛΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030024 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ 13030029 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030030 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030050 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΛΑΙΡ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 13030031 ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030060 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030062 ΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΡΙΑΔΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030052 ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030036 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030067 ΚΑΠΠΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030053 ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030038 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030068 ΚΑΡΙΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ 13030069 ΚΑΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030054 ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΔΕΣΤΟΥΛΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030073 ΚΟΥΦΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΘΕΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030074 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030075 ΛΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 12078720 ΛΟΓΓΟΥ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030040 ΛΟΓΓΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13030042 ΜΑΝΤΑΔΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030043 ΜΙΧΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 12078773 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030077 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 11077338 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030055 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13030056 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) ΑΠΘ 13030082 ΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030085 ΠΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030086 ΠΟΛΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030045 ΡΑΙΧΕΛ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΟΧΑΝ ΓΚΟΥΝΤΕΡ ΓΕΩΡΓΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030057 ΣΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030087 ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030058 ΣΠΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030046 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030088 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΜΗΝΑΣ ΒΑΛΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 12078792 ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030090 ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΣΑΣ 13030091 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 12078813 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΟΦΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030120 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030121 ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030137 ΓΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030138 ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΥΝ ΤΖΑΝΙΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 05072525 ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030142 ΚΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΚΕΥΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030144 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030145 ΚΟΥΤΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030095 ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030096 ΚΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΙΒΟΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030097 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030098 ΛΙΑΜΗ ΣΤΕΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030125 ΛΟΥΡΙΔΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030099 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030100 ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12078823 ΜΕΡΤΣΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030102 ΜΟΥΜΤΖΙΟΥ ΖΑΔΕ ΓΚΙΟΥΝΑΙ ΜΕΜΕΤ ΝΑΦΙΣΕ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030103 ΜΠΑΚΗ ΒΑΛΣΑΜΟΥΛΛΑ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030104 ΜΠΕΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030126 ΜΠΙΛΙΑ ΜΥΡΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΦΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030105 ΜΥΡΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030129 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030108 ΠΑΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΙΚΑΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030130 ΠΕΝΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΑΙΗΝΟΡ ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030131 ΠΕΤΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΤΙΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030152 ΠΙΛΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 11077418 ΠΙΤΣΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030154 ΠΛΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030109 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030111 ΡΙΖΟΥ ΛΑΟΥΡΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030112 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030155 ΣΑΧΙΝΗ ΔΙΚΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030113 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΑΡΕΤΕ ΓΚΙΖΕΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030133 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030157 ΣΤΑΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030159 ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΣΕ 13030160 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030134 ΦΑΜΗΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030162 ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 13030117 ΦΩΤΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030118 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030197 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030191 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030192 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030164 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030198 ΓΑΖΕΠΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030199 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030200 ΓΙΑΚΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13030202 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030166 ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030167 ΔΕΔΕ ΑΜΕΡΙΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030204 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030168 ΖΑΝΝΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 12078865 ΚΑΠΕΤΑΝΤΣΗ ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030206 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΟΜΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 12078866 ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030207 ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΕΡΝΤΑ ΛΟΥΙΖΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030209 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΛΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030193 ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030210 ΚΟΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13030175 ΛΙΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΙΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030215 ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΘΟΥΛΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030176 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030216 ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ ΠΑΝΟΡΜΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030179 ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 13030219 ΠΑΝΤΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΙΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030194 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030184 ΠΑΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 13030185 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030221 ΠΑΤΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030187 ΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030222 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 01031038 ΣΑΡΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΡΥΦΑΛΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030188 ΣΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030189 ΣΠΑΘΑ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12078902 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030196 ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030232 ΠΑΡΤΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030256 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΑΡΑΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030257 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030244 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030259 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΤΙΟΠΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030252 ΜΑΥΡΟΜΑΓΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030253 ΜΠΑΡΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΗΜΩΝ ΔΩΡΟΘΕΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030261 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ 13030262 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030254 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030248 ΣΥΦΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030264 ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030265 ΤΕΝΟΣΒΙΛΙ ΜΑΡΙΑ ΤΑΜΑΖΙ ΧΑΤΟΥΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030310 ΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΚΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13030311 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 11074314 ΓΑΡΓΑΛΗ ΑΝΝΑ ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030267 ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 13030269 ΖΑΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030270 ΖΗΡΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030274 ΚΑΛΙΟΡΟΥ ΑΡΕΤΗ ΘΕΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030275 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030298 ΚΑΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030314 ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030315 ΚΟΠΑΝΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030299 ΚΟΡΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030277 ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030300 ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030279 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030301 ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030280 ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΙΡΚΙΤΤΕ ΓΚΕΡΜΑΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030302 ΛΕΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 13030281 ΛΟΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030282 ΛΥΣΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030284 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΩΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030285 ΜΕΙΜΑΡΗ ΝΟΜΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030303 ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030304 ΜΟΝΟΚΑΝΔΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030316 ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030317 ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030307 ΠΟΛΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030318 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 13030319 ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030290 ΣΤΡΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030309 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030320 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030291 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030292 ΤΣΑΚΡΙΟΥ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030321 ΤΥΡΙΚΟΣ ΦΡΑΖΗΣ ΦΡΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030293 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030322 ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13030294 ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030296 ΨΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030323 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 12076104 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 13030356 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030348 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΦΡΑΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030328 ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030329 ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΙΚΑΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030333 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030349 ΚΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030334 ΜΑΛΛΙΑ ΘΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030335 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ 13030350 ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030351 ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030352 ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030353 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030357 ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΡΕΝΕ ΚΛΩΝΤΙΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030358 ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030339 ΣΑΡΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030359 ΣΚΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΕΖΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 13030355 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΖΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030343 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030344 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030345 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030361 ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030368 ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030382 ΑΞΥΠΟΛΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030383 ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030371 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030386 ΚΟΣΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030387 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 13030384 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΝΑΣ ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030388 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030372 ΛΩΛΗ ΕΛΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030374 ΜΑΝΤΙΝΑΟΥ ΑΝΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030375 ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030391 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030385 ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030380 ΦΟΥΝΤΑ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 12078963 ΧΗΡΑΚΗ ΑΝΕΖΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΡΦΙΝΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030444 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΚΕΥΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030393 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030446 ΑΥΓΟΥΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030395 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030447 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΗΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030449 ΓΙΑΝΝΕΛΟ ΧΡΗΣΤΟ ΠΕΤΡΙΚΑ ΜΙΡΑΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030452 ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 12027677 ΓΟΥΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΝΑΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΧΟΣΕΦΑ Τ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13030453 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030455 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030438 ΔΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030398 ΖΑΡΜΠΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030399 ΖΕΡΒΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030400 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030401 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030456 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 13030402 ΚΑΒΟΥΚΛΗ ΘΕΜΙΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030403 ΚΑΒΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030458 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030405 ΚΑΠΕΚΑ ΔΑΝΑΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030459 ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΚΩΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030460 ΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030461 ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΥΣΟΚΟΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030464 ΚΡΩΤΗΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030410 ΛΙΟΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΝΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030442 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030467 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 12027691 ΜΠΑΛΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΕΝΕΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030413 ΝΑΙΣΚΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΑΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030472 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030416 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030443 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΕΙΩ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030417 ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΤΕΙΟ 13030420 ΠΙΚΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030476 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΔΩΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030423 ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 12027704 ΣΑΛΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030481 ΣΙΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΥΛΙΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030482 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030483 ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030484 ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 03065485 ΤΑΠΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030486 ΤΟΓΡΟΥ ΣΚΕΥΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ 13030427 ΤΟΠΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030487 ΤΟΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΛΑ ΝΤΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030491 ΤΣΕΣΜΕΖΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030494 ΤΥΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030496 ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΡΙΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030431 ΦΛΑΣΚΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030497 ΦΡΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 12027767 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030500 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030436 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030522 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030502 ΓΚΙΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13030524 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΡΕΖΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030503 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΡΡΙΚΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030504 ΔΡΑΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030526 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030512 ΛΟΥΛΟΥΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΤΘΙΛΔΗ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 12076149 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030513 ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 13030514 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030528 ΜΠΟΖΗΣ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030529 ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030518 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΚΟΣ ΣΙΜΕΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030521 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030531 ΣΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030532 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030533 ΣΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030534 ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030535 ΦΑΣΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030520 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030540 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΟΥΚΙΣΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030538 ΛΟΥΠΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13030541 ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030545 ΤΣΑΚΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030539 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030546 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13075016 ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030552 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΚΥΡΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030554 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030556 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΚΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030558 ΞΥΔΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030567 ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030574 ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030575 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030576 ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030585 ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030589 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030581 ΜΠΛΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030577 ΜΠΟΝΤΜΕΡ ΛΕΑ ΖΥΛΙΕΤ ΒΑΛΕΝΤΙΝ ΜΑΡΚ ΡΟΜΠΕΡΤ ΚΟΡΙΝ ΡΟΖ ΜΑΡΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΕΚΚΛ ΑΚ ΚΡΗΤΗΣ 13030592 ΣΠΥΡΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030586 ΤΣΑΚΩΝΑ ΧΡΥΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030594 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030628 ΑΝΘΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030596 ΑΝΘΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12027782 ΒΑΒΙΘΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030600 ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΥ ΕΜΥΛΙ ΛΟΥΙΖ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΛΑΝΙ ΤΖΕΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030604 ΖΟΥΜΠΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030605 ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030607 ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030608 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030634 ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030609 ΚΛΩΝΑΡΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030638 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030624 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΚΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030639 ΜΑΛΙΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030614 ΝΤΟΚΟ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΡΙ ΒΙΟΛΕΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030615 ΠΑΡΠΟΥΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030643 ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030616 ΡΑΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030626 ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΦΛΩΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΛΕΙΩ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 13030620 ΤΣΙΚΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030622 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030645 ΦΡΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030646 ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030623 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030650 ΨΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030658 ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030664 ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030673 ΖΑΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030667 ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030683 ΤΡΑΜΠΑΔΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030691 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030692 ΑΝΤΩΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΛΩΡΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030735 ΒΙΓΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13030693 ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030694 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030714 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤΕΡΓΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13030715 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΘΕΚΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030739 ΔΙΑΣΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030696 ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13030742 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΑΙΔΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030716 ΖΟΥΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13030717 ΖΟΥΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030697 ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030720 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030744 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030721 ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13030746 ΚΟΥΜΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΑΝΑΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030702 ΛΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑΛΕΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030722 ΛΕΡΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030723 ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030703 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030724 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΕΝ ΜΠΡΙΓΚΙΤΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030726 ΜΩΡΑΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030751 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ 1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 12027533 ΟΡΦΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΛΑΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030753 ΠΑΝΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030727 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ 13030754 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030728 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030708 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 12027537 ΣΑΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13030756 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030757 ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030709 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030710 ΣΟΦΟΥ ΛΟΥΑΝΑ ΜΕΝΤΕΑ ΑΛΙΒΙΖΟΣ ΣΑΝΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030712 ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030761 ΤΕΡΝΕΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030763 ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΡΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030730 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030731 ΤΣΕΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030764 ΦΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030732 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΥΡΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030765 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ 3. ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 12027538 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030713 ΨΥΛΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 12027565 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030782 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030803 ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030804 ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030805 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030806 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030807 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ 12027582 ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030808 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030784 ΓΚΑΝΑΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030785 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030809 ΚΑΒΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030787 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030811 ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030812 ΚΟΛΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030813 ΛΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13030814 ΛΕΒΕΝΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030790 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030772 ΜΑΡΓΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΡΟΘΕΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030815 ΜΕΛΕΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030791 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13030774 ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13030817 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030775 ΝΤΕΒΡΗΣ ΟΖΚΙΑΝ ΣΕΛΗΜ ΠΕΜΠΕ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030792 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030818 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030819 ΠΑΡΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030820 ΠΕΘΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030793 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030794 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030821 ΡΟΔΙΤΗ ΑΘΗΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030822 ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΖΩΟΠΗΓΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 13030823 ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030824 ΣΑΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030777 ΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030826 ΣΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 13030779 ΣΟΦΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030827 ΣΠΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030795 ΦΡΟΝΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030829 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΑΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 13030796 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030830 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030797 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030781 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030831 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030832 ΧΡΥΣΙΔΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 13030833 ΑΡΟΥΣΤΑΜΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΣΕΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030835 ΑΤΣΑΙΔΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030838 ΓΕΩΡΓΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030881 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 13030883 ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΥΙΖ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 13030843 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΜΠΑΝΙ ΝΑΦΗΣ ΓΑΡΔΕΝΙΑ ΣΑΧΙΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030884 ΕΜΙΛΙΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΜΥΡΙΝΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΡΕΖΙΝΑ ΝΤΑ ΚΟΥΣΕΙΑΣΑΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ 13030885 ΖΑΝΝΑΚΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030896 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030897 ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030852 ΚΟΣΣΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030898 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ 13030854 ΚΥΡΙΑΖΗ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030900 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13030902 ΛΑΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030856 ΛΙΤΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΚΙΡ ΝΤΕΝΙΝΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030907 ΜΑΛΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ 13030908 ΜΑΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 12078826 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12027668 ΠΛΙΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΤΟΦ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030867 ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΑΙΛΗΝ ΓΚΑΖΙ ΦΑΤΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030868 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΡΓΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030869 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030870 ΤΣΑΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030886 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030871 ΤΣΑΤΣΑΛΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΝΣΙΣ ΤΕΡΕΖΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030872 ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΑΜΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030887 ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030875 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030876 ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030888 ΧΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13030878 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030880 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα 12027926 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030925 ΒΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΙΛΙΝΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 13030927 ΒΑΡΘΑΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 13030989 ΒΟΥΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030973 ΓΑΛΑΘΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 13030929 ΓΕΡΑΣΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030990 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13030991 ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΩ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030931 ΔΡΟΣΟΥ ΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΑ ΒΕΣΤΕΔ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ 13030996 ΕΨΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030932 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030997 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13030998 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΕΤ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13030938 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13030975 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΓΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ 11027174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΝΤΑΛΙΝΑ ΕΛΕΝ ΙΟΝ ΛΙΛΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13031003 ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030942 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13031004 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ 13031005 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 13031006 ΛΕΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13030944 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13031008 ΜΑΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13031009 ΜΑΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ 01060055 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΣΥΜΕΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΕΚΚΛ ΑΚ ΚΡΗΤΗΣ 13030946 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 12027888 ΜΠΑΣΗ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ ΝΙΚΟ ΝΑΤΑΣΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13031014 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13031017 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΦΙΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 13031019 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ 13031020 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 13030976 ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13031022 ΠΑΣΑΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030959 ΠΙΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΝΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 12027956 ΡΑΠΕΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΝΑ ΜΑΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 13031025 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13030980 ΣΚΒΑΡΚ ΑΝΙΕΛΑ ΠΙΟΤΡ ΜΑΡΙΟΥΣ ΜΑΓΚΝΤΑΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13031028 ΣΧΟΥΛΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030963 ΤΑΛΙΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13031030 ΤΣΕΣΜΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13030981 ΦΟΥΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΩ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ 13031035 ΧΑΤΖΗΔΑΥΙΔ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13030982 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 13030984 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Φωτογραφικό υλικό

Προτάσεις Verena

Φώτης Χατζηδιάκος: Κάποιοι έκτισαν καριέρες πατώντας πάνω σε μια τραγωδία – Το μυαλό μας παραμένει...
Ομόφωνα το μικτό ορκωτό δικαστήριο της Κω αποφάσισε οτι είναι αθώοι για όλες τις κατηγορίες που...
Ηχηρό μήνυμα προς την Άγκυρα έστειλε σήμερα ο τέως υπουργός Εθνικής Άμυνας, Ευάγγελος Αποστολάκης,...
Ανακοινώσεις Τύπου Γιώργος Αμυράς: «Δε θα επιτραπεί το κυνήγι ελαφιών στη Ρόδο»   3...