Αποτελέσματα 8ου τοπικού μαθηματικού διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ»

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
-ΡΟΔΟΣ 4/1/ 2018
-Αρ. Πρωτοκόλλου: 1/2018
-ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 35
ΡΟΔΟΣ Τ.Κ.85100
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ :
email :emedod@sch.gr
Ιστοσελίδα: http://emedod.mysch.gr/
Facebook: www.facebook.com/emedod
Αργύρης Γαμβρέλλης : 6948683172
Ολυμπία Μπαντουβάκη : 6939293292
ΠΡΟΣ : Μέλη Παραρτήματος - ΜΜΕ

ΘΕΜΑ: Αποτελέσματα 8ου τοπικού μαθηματικού διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ»
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Tο Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α΄ Γυμνασίου στον 8ο τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ». Συνολικά 46 μαθητές διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 20 Ιανουαρίου 2018, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» ο οποίος διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.
Η Διοικούσα Επιτροπή και τα Μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.
Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» :
ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ 8ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "ΕΥΔΗΜΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΗΣΙ
1 ΓΑΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
3 ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
4 ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ ΠΑΤΜΟΣ
5 ΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
6 ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
7 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
8 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
9 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΙΝΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
10 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ ΠΑΤΜΟΣ
11 ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
12 ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
13 ΚΟΥΜΑ ΑΝΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
14 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΤΟΝΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
15 ΜΑΤΣΗ ΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
16 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
17 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
18 ΜΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
19 ΜΠΑΚΛΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΚΑΣΟΣ
20 ΜΠΕΖΑΣ ΣΥΜΕΩΝ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
21 ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
22 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ ΝΙΣΥΡΟΣ
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
24 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
25 ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΣ
26 ΠΕΡΝΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ ΡΟΔΟΣ
27 ΠΙΤΤΟΦΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩΣ
28 ΠΛΑΤΑΝΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
29 ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΣ
30 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
31 ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
32 ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΣ
33 ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ
34 ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΣ
35 ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
36 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΡΟΔΟΣ
37 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΣ
38 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
39 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
40 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
41 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
42 ΦΡΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
43 ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ
44 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΣ
45 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΣ
46 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΣ

Για τη Διοικούσα Επιτροπή

Share